Kasy fiskalne

Głównym przeznaczeniem kas fiskalnych są małe i średnie punkty handlowe i usługowe. Odmianą są kasy tzw systemowe które przeznaczone są dla większych placówek.
Kasa fiskalna charakteryzuje się prostotą obsługi nie wymagającej podłączenia do komputera (ale nie wyklucza takiej możliwości).

Małe kasy charakteryzują się głównie pojemnością pamięci na zaprogramowane towary (tzw PLU)  oraz gabarytami Najmniejsze kasy mieszczą się nawet w dłoni.

Średnie kasy można przeznaczyć do placówek chcących mieć większy zakres zaprogramowanego asortymentu, z reguły posiadają więcej portów na podłączenie akcesoriów typu czytnik, waga, komputer.

Kasy duże – systemowe to kasy przeznaczone dla placówek które potrzebują szczegółowej analizy danych które powstały na kasie. Mają możliwość zaprogramowania  największej ilości towarów. Nawet 60 000 PLU.  Można podłączyć nawet dwie wagi dwa czytniki terminale płatnicze i inne peryferia. Nawet monitoring kamer przemysłowych.

Drukarki fiskalne

Posiadają największą bazę towarową – powyżej 100 000 PLU. Te urządzenia są wykorzystywane głównie do sprzedaży bezpośredniej z komputerów przy wykorzystaniu programów sprzedażowych. Urządzenia peryferyjne podłączamy do komputera stacjonarnego co daje nam nieograniczone możliwości rozbudowy o kolejne peryferia.

Terminal POS

To tak naprawdę połączenie drukarki fiskalnej i komputera. Systemy POS pozwalają nam wykorzystać technologię ekranów dotykowych, specjalne możliwości systemów sprzedaży, i wiele innych możliwości.

Czytniki kodów kreskowych

Głównym zaletą tych urządzeń jest możliwość szybszego wprowadzania oraz sprzedaży towarów Zakres zastosowań jak i cen jest bardzo szeroki. Od małych sklepów gdzie czytnik kosztuje kilkaset złoty do skanerów 2d, ladowych oraz połączonych z wagami elektronicznymi.

Kolektory danych

Głównym zastosowaniem jest przyjęcia, identyfikacja, inwentaryzacja towarów. Zakres zastosowania i cen podobnie jak czytników jest bardzo szeroki.

Inne

W ofercie posiadamy także drukarki etykiet, sprawdzarki cen, wagi elektroniczne.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem sklepów i firm w sprzęt IT.