Firma została założona w 2005 r. Od samego początku zajmujemy się obsługą informatyczną firm. Posiadamy umowy o stałej współpracy a także obsługujemy jednorazowe wezwania do awarii.

Urządzenia fiskalne zostały wprowadzone od samego początku. Najpierw nawiązaliśmy współpracę z firmą Comp (dawniej Novitus i Optimus – IC ), potrzeby rynku spowodowały chęć nawiązania współpracy z firmą Elzab i Posnet. Kolejnymi czołowymi producentami urządzeń fiskalnych.

Sprawdź naszą ofertę urządzeń fiskalnych!

Współpraca z powyższymi firmami daj nam szerszy zakres technologii jaką wykorzystujemy w kolejnych wdrożeniach. Czytniki, kolektory danych, sprawdzarki cen, systemy POS i wszystkie inne urządzenia jakie znajdziemy w ofertach Posnetu, Elzabu, i firmy Comp są dla nas codziennością.

Asortyment jest bardzo szeroki co pozwala kompleksowo dobrać to co klient ostatecznie potrzebuje.

W mirę potrzeb dopieramy też sprzęt komputerowy. Współpraca z kilkoma hurtowniami komputerowymi pozwala nam doprać odpowiedni sprzęt typu PC, serwery, laptopy.

Firma Orion zajmuje się kompleksowym wdrożeniem oprogramowania handlowego, księgowego i kadrowego. Głównymi produktami jakie wdrażamy to KC Market (oprogramowanie stosowane w czołowych franchisingowych sieciach handlowych), pakiet oprogramowania Insert, Płatnik.

Oprogramowanie księgowe coraz częściej wymaga od użytkowników posiadania certyfikatu kwalifikowanego. Od 2011 roku posiadamy uprawnienia do bezpośredniego dystrybuowania certyfikatów firmy CENCERT. Certyfikat kwalifikowany używamy głównie w programie Płatnik oraz do wysyłki dokumentów PIT-4R.

Dowiedz się więcej na temat certyfikatu Cencert.

Kompleksowa obsługa firm odbywa się także na poziomie tworzenia infrastruktury pod sieć a także monitoring przemysłowy. Doradzimy i stworzymy odpowiednią sieć dla urządzeń komputerowych i monitoringu.